У Слов’янську вдалось розшукати неповнолітню дівчинку – СЛОВ'ЯНСЬК СЬОГОДНІ

У Слов’янську вдалось розшукати неповнолітню дівчинку

Родичі звернулися за допомогою до поліцейських тільки через 35 годин після зникнення дівчини, що значно розширило «географію» пошуку. Правоохоронці знайшли 14-річну школярку в Костянтинівському районі у 20 – річного раніше судимого хлопця, з яким вона познайомилися через інтернет. Протиправних дій відносно дитини вчинено не було, про це повідомляє сайт Слов’янськ Сьогодні.

1 квітня близько 19.00 в поліцію звернувся 28 – річний місцевий житель і повідомив, що напередодні його неповнолітня сестра пішла в школу і до теперішнього часу не повернулася.

На пошуки дівчини було орієнтовано весь гарнізон поліції, суміжні підрозділи та розіслані орієнтування через ЗМІ.

Підліток вже не перший раз йде з дому. В грудні минулого року дівчина, нікому не повідомивши, похала до 30 – річної мешканки Дружківки, з якою познайомилася через інтернет. Тоді батьки одразу звернулися за допомогою до правоохоронців, цього разу родичі звернулися до поліції тільки через 35 годин після зникнення дитини – сподівалися, що дівчина повернеться сама.

Вже знаючи про те, що дівчина постійно з кимось спілкується по інтернету, поліцейські промоніторили усі її контакти в соцмережі та поспілкувалися з друзями зниклої. В результаті чого встановили, що останнім часом у дівчини з’явився знайомий з Костянтинівського району, який періодично приїжджав до неї. В той день їх також бачили разом.

Поліцейські встановили знайомого дівчини. Ним виявився раніше судимий за крадіжку і незаконне заволодіння транспортним засобом 20 – річний хлопець.

Дівчину повернули матері. За час перебування школярки без нагляду дорослих, правопорушень відносно неї вчинено не було.

Підліток пояснила, що її дома ніхто не розуміє, а з хлопцем вони нашли взаєморозуміння, тому вона поїхала до нього.

Зараз з сім’єю працюють поліцейські.

Батьки притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП«Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Поліція ще раз звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу, повідомте про це правоохоронців за номером «102», а вже потім, якщо є можливість, починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*